sadsad x
asdasd

Tesettür Ferace

Ferace modellerini tesettür dünyası içerisinde favori yapan unsurlardan biri; kullanım kolaylığı ve tek parça olarak tercih edilebilmesidir. Özellikle yaz aylarında terlemeyi önleyen ferace modelleri estetik açıdan da oldukça hoş görünmektedir.

 Son zamanlarda bir trend haline gelen ferace modelleri popülerliği sürdürdüğü için farklı modeller tasarlanmaya başlanmıştır. Bu ferace modellerini doğru şekilde kullanmak için de bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Ferace modellerinde en dikkat edilmesi gereken husus mevsimsel kumaşların seçilmesidir. Çünkü ferace modelleri uzun ve tamamen kapalı modellerden oluştuğu için kumaşın mutlaka terletme özelliğine karşı dayanıklı olması gerekir.

 FERACE MODELLERİ NEDEN PARDESÜ MODELLERİ İLE KARIŞTIRILIR?

 Ferace modelleri de özellikle dış giyim ürünü olarak kullanılır. Bu sebeple çoğu zaman ferace modelleri pardesü modelleri ile karıştırılır. Özellikle kış aylarında iki giyim modeli de işlev yönünden aynı olduğu için karıştırılması çok normaldir. 

 Pardesü ile ferace modelleri arasındaki fark ise yaka kısımlarıdır. Pardesü modelleri tamamen dış giyim olarak kış aylarında kullanıldığı için yakalı modellerden oluşur. Ferace modelleri ise hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilir. Bununla beraber ferace modelleri yakasız olarak tasarlanmaktadır. Bu yaka ayrımı ferace ve pardesü modellerinin de birbirinden ayrılmasını sağlar. İki model arasındaki ayrımı görmek için yaka kısımlarına dikkat etmek yeterli olacaktır. 

 FERACE ALTINA NASIL BİR ELBİSE GİYİNİLİR?

  Ferace altına bir kıyafet giymek isterseniz mevsimlere dikkat etmeniz gerekir. Yaz mevsiminde ferace modelleri tek başına kullanılabilir. Bu açıdan yazlık ferace modeller için ferace modelinin altına herhangi bir elbise giymenize gerek kalmaz. Ferace modelleri yalnızca kış mevsiminde tek başına kullanılmaz. Ferace modellerini kış mevsiminde genellikle bir pardesü olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle kış mevsiminde ferace modeli tercih edilecekse mutlaka iç giyim olarak farklı bir ürünü de kombin yapmalısınız.

 Ferace modelleri genellikle ayak bileğine kadar uzanan modellerdir. Ferace altına giyilen elbise ya da eteğin kesinlikle ferace modelinden uzun olmaması gerekir. Aksi durum hiç hoş durmayan bir görüntüye neden olacaktır. Ayrıca ferace altına yalnızca etek değil isterseniz pantolon ya da tunik tercihi de yapabilirsiniz.

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
%41
GİZ AGİYİM - Şallı Ferace Namazlık Siyah
%41
GİZ AGİYİM - Şallı Ferace Namazlık Petrol
%41
GİZ AGİYİM - Şallı Ferace Namazlık Açık Gri
Yeni
%4
GİZ AGİYİM - Kolu Pul Detay Ferace Lacivert
1.299,95 TL
1.349,95 TL
Yeni
%4
GİZ AGİYİM - Kolu Pul Detay Ferace Siyah
1.299,95 TL
1.349,95 TL
%11
GİZAGİYİM - Kapüşonlu Fermuarlı Ferace Koyu Mor
%6
GİZAGİYİM - Kolu Pile Detay Ferace Elbise Siyah
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.