sadsad x
asdasd

Tesettür Giyim

Tarzı ne olursa olsun, gömlek ve etek kombini her kadının kullanmayı sevdiği parçalardır. Aynı zamanda bu kombin tesettürlü kadınlar tarafından da çok fazla kullanılmaktadır. Daha önceki senelerde bu kıyafetler daha çok geleneksel tarzda olan tasarımları ile sergilenmekteydi. Fakat genç kadınların da bu işe el atması ile birlikte çok daha hafif kumaşlar ve spor kesimler ile modern çağa ayak uydurmuş durumdadır. Tesettür giyim kıyafetlerinde klasik ve demode tasarımlar gitti yerine hem daha spor hem de daha çeşit yelpazesi geniş modeller geldi.

 

 Artık mağazalarda, ağır ve klasik kesim tesettür giyim yerine, genç kesim tesettürlü kadınlara da hitap eden günlük ve sade tasarımlarda üretilmektedir. Genç kesim tesettürlü kadınların artışı ile önceden sadece çalışan ve orta yaşlı kesimin daha fazla tercih ettiği etek ve gömlek kombinleri model, renk ve desen yönünden geniş bir skalaya sahip.

 

 

Genç Kesim Tesettür Giyime Yön Veriyor

 

 Tesettür giyimi tercih eden genç kadın sayısı arttıkça, modanın da değişim göstermesi elbette kaçınılmaz olur. Geniş kesime sahip pantolonlar, spor ayakkabılar, kot kumaşlar ve daha birçoğu tercih edilenler arasında. Tesettür etek yerine aynı zamanda pantolon kullanımında da artış görülmekte. Modern çağ ile tesettür giyimin buluşması, birçok yenilikçi ve farklı modellerin üretilmesini, bu neden ile de örtülü olmasına rağmen spor tarzın rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin de kurtarıcısı oldu. Spor tarzı seven tesettürlü kadınların olduğu kadar şık giyim tarzını da seven tesettürlü kadınlar bulunmaktadır.

 

 

Tesettür Kombininizi Aksesuarlar İle Taçlandırın

 

 Artık genç tesettürlü kadınlar, tesettür giyim ürünlerinde çok fazla detay, baskı ve ya işleme tercih etmiyorlar. Bu modellerin yerine daha çok sade ve düz olan kıyafetleri tercih ediyorlar. Baskı ve detay işlemeli giysiler yerine minimal kıyafetler daha çok rağbette. Sade kıyafetler hem farklı parçalarla daha kolay kombinleniyor hem de farklı aksesuarlar ile daha şık bir görünüm elde edilebiliyor. Kıyafetlerde sade renkler ve spor kesimler kullanıldığında ortaya oldukça şık bir görüntü çıkıyor. Eğer aksesuar kullanmaktan çok da hoşlanmıyorsanız yaka kısmı hafif taşlı ya da işlemeli gömlekler tercih edebilirsiniz. 

Toplam 856 ürün görüntüleniyor.
%74
GİZAGİYİM - Çizgili Koton Elbise Yeşil
%26
GİZAGİYİM - Göğsü Pelerinli Elbise Kahve
%23
GİZAGİYİM - Zincir Motif Kuşaklı Elbise Zümrüt
%7
GİZAGİYİM - Piliseli Janjan Abiye Kırmızı
%18
GİZAGİYİM - Kolu Gipeli Tesettür Elbise Su Yeşili
%25
GİZAGİYİM - Beli Lastikli Saten Elbise Koyu Yeşil
%14
GİZAGİYİM - Standart Yaka Düğmeli Elbise K Pembe
%7
GİZAGİYİM - Pileli Kuyruklu Elbise Pembe
689,95 TL
739,95 TL
Toplam 856 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.