sadsad x
asdasd

Şal ve eşarp modellerimizde iade/değişim bulunmamaktadır.

Tesettür Şal

Şal bayanların en çok kullandı tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği türban seçenekleri arasında yer alır. Şal tercihi için bayanlar öncelikle kaliteli ve görsel açıdan en güzel ürünleri seçmek isterler. Şal seçimi yapmadan önce bayanlar yüz tipini iyi tanımalı ve ten renklerine uygun şal seçimi yapmaları gerekir. Özellikle yuvarlak yüzlü bayanlar daha çok çiçek ve gül desenli şalları seçmeleri gerekir yine uzun yüzlü bayanlar daha çok geometrik ve çizgili modelleri tercih edebilirler. Yine ten rengi için, beyaz tenli bayanlar koyu renkli şalları rahatlıkla kullanabilirler, emer ve koyu tenli bayanlar ise daha çok pembe ve açık tonlardaki şalları tercik edebilirler. 

Özel Günler İçin Şal Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Özel gün ve geceler için şal seçimleri daha çok taşlı ve incili modellerden oluşmalıdır. Bununla beraber simli ve boncuk detaylı şalları tercih edebilirler. Giyilen ayakkabı ve seçilen çantalar ile de tam uyumlu olmalıdır. Özel günlerde seçilecek şal rengi ise tamamen elbise rengine konsantre olmalıdır. Elbise ile aynı renk ve tonlardaki şallar kişiler üzerinde hiç hoş durmayacaktır. Daha çok zıt renkler tercih edilmelidir. Yine ayakkabı rengi ile de tam uyumlu olmalıdır, eğer çantanızın rengi ayakkabının rengi ile aynı değilse burada şal ve çanta konbini yapabilirsiniz. Tek renk şal seçimi özel günler için en uygun olacaktır.

Aksesuar Olarak Şal Seçimi Nasıl Yapılır?

Kadınlar şal seçimini ister tesettür olarak kullanabilirler isterlerse de aksesuar olarak kullanabilirler. Boyun şalı olarak kullanmak isteyenler düz renkte klasik bir gömlek ile şalları tercih edebilirler, yada straplez bir giysi ile tercih edilecekse daha ince ve çizgi detaylı şalları tercih edebilirler. Burada kişi kendi zevkine en uygun model ve rengi seçebilir. Saç aksesuarı olarak kullanmak isteyen kimseler uzun saç için daha ince ve soft renkleri tercih edebilirler. Kısa saçlı bayanlar daha büyük ve kalın şalları saçları için seçebilir, burada tercih edilen renk kadınların yüzüne uygun olmalıdır. 

Toplam 325 ürün görüntüleniyor.
Yeni
%31
GİZAGİYİM - Penye Şal Saks
109,95 TL
159,95 TL
Yeni
%25
GİZAGİYİM - Pamuk Jazz Açık Pembe
119,95 TL
159,95 TL
Yeni
%31
GİZAGİYİM - Penye Şal Zümrüt
109,95 TL
159,95 TL
Yeni
%20
GİZAGİYİM - Medine İpeği Şal Lila
199,95 TL
249,95 TL
%20
GİZAGİYİM - Medine İpeği Şal Kiremit
199,95 TL
249,95 TL
%35
GİZ AGİYİM - Dama Desen Eşarp Mint
129,95 TL
199,95 TL
%35
GİZ AGİYİM - Dama Desen Eşarp Zümrüt
129,95 TL
199,95 TL
%35
GİZ AGİYİM - Dama Desen Eşarp Gri
129,95 TL
199,95 TL
Toplam 325 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.