sadsad x
asdasd

Tesettür Etek

 

Hanımların kombin oluştururken kullandığı parçaların başında alt giyim ürünleri arasında etek gelmektedir. Etek çoğu kombinin tamamlayıcısı ve kurtarıcısı olmaktadır. Bu nedenle seçilen modeller de sezona uygun olarak seçilmektedir. Yeni sezon etek modelleri arasında pileli etek ve kalem etek modelleri en sevilen iki tesettür etek modelini oluşturmaktadır. Bu ve bunun gibi pek çok etek modeline ulaşmak isteyen hanımlar, tesettür etek kategorisine bakarak kendi tarzına uyum sağlayacak bir etek seçimi yapabilmektedir.

 

Pileli Tesettür Etek Modelleri

 

 Yaz ayları için rahatlık sağlayan etek modelleri arasında pileli etekler oldukça kullanışlıdır. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan pileli etek modelleri, sezonun en gözde parçalarından birini oluşturmaktadır. Beli kemerli ya da kuşaklı olan pileli etek modellerinde bu sezon büyük desenleri olan kumaşlar kullanılmaktadır. Desenlerin büyük olması ile birlikte etek daha modern bir görünüme kavuşarak kombin oluşturulmaktadır. Yeni sezon pileli etekler, tesettür etek kategorisi içerisinde yer almaktadır.

 

Volanlı Tesettür Etek Modelleri

 

 Volanlı etek, tesettürlü hanımların beğenerek ve sıklıkla kullandığı etek modellerinden biridir. Bu etekler pek çok farklı parça ile beraber kullanılarak kombin seçeneği sunmaktadır. Volanlı etek modelleri arasında bu sezon soft renkler ve saten kumaş kullanılmaktadır. Belinde kuşak olan bu etek modelinde arkada bulunan fiyonk detayı da göz kamaştırmaktadır. Özel davetler için etek arayışı içerisinde olan hanımlar saten kumaş, yeni sezon volan kesim etek modellerine göz atmaktadır.

 

Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
%19
GİZ AGİYİM - Çan Etek Lacivert
689,95 TL
849,95 TL
%19
GİZ AGİYİM - Çan Etek Siyah
689,95 TL
849,95 TL
Yeni
%19
GİZ AGİYİM - Çan Etek Krem
689,95 TL
849,95 TL
Yeni
%6
GİZ AGİYİM - Saten Pileli Etek Sütlükahve
Yeni
%6
GİZ AGİYİM - Saten Pileli Etek Koyu Gri
749,95 TL
799,95 TL
Yeni
%6
GİZ AGİYİM - Pileli Etek Gri
469,95 TL
499,95 TL
Yeni
%54
GİZ AGİYİM - Beli Lastikli Piliseli Etek Lacivert
%54
GİZ AGİYİM - Beli Lastikli Piliseli Etek Siyah
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.