sadsad x
asdasd

Tesettür Abiye

Abiye kıyafetler, özel günlerin şık detaylarıdır. Düğün, nişan, kına gecesi ve diğer çeşitli etkinlikler, herkesin şık olmak istediği zamanlardır. Bu özel zamanlarda giyilmek üzere her zevke uygun kıyafetleri bulmak mümkün. Son dönemde tesettür abiye seçenekleri de oldukça fazlalaştı. Eğer bu kadar çok alternatifin arasında kararsız kalıyorsanız, bazı ipuçları size yol gösterebilir. Yapacağınız doğru bir seçimle davetlerin yıldızı siz olabilirsiniz.

 Etkinliğe Göre Tesettür Abiye Seçimi

  Bir tesettür abiye seçerken ne tür bir etkinliğe katıldığınız önem taşır. Hatta bu etkinliği düzenleyenlerin size ne kadar yakın kimseler olduğu da gözetilmelidir. Örneğin, aile fertleriniz veya yakın akrabalarınızın düğününe katılacaksanız, bunda gösterişli abiyeler seçebilirsiniz. Çünkü o gün herkes, sizi sıradan günlerden çok daha şık görmek isteyecektir. 

 Ancak katılacağınız davet uzak çevrenizden birilerine aitse, bu durumda biraz daha sade kıyafetler tercih etmeniz doğru olacaktır. Bu ufak detaya dikkat etmek, sizi doğru yönlendirecektir. 

 Rahat Edebileceğiniz Kıyafetler Seçin

 Düğün, nişan gibi etkinlikler, oldukça hareketli geçer. Bu ortamda rahat hissetmek de seçeceğiniz kıyafetlerle sağlanabilir. Özellikle sizi çok terletecek kıyafetlerden kaçınmalısınız. Kumaşların içeriğinde naylon türü maddelerin bulunmaması, tercih nedenidir. 

 Bunun yerine pamuklu, cildin nefes almasını sağlayacak kumaşları seçebilirsiniz. Bu tür kumaşlar terlemeyi engellediği gibi teri de tutacağından daha rahat hissedebilirsiniz. Hatta ayakkabı seçerken de aşırı yüksek topukların ayaklarınızı ağrıtacağını unutmayın. Davetlerin keyifli geçmesi adına bu tür detaylar son derece önemlidir. 

 Vücut Tipinize En Uygun Abiyeyi Seçin

 Herkesin bir vücut tipi vardır. Ve seçilen kıyafetlerin de vücut tipine uyumlu olması şarttır. Örneğin kilolarınız fazlaysa, bunu gizlemek için ufak hilelere başvurabilirsiniz. Dökümlü, gösterişten uzak abiyeler, sizi olduğunuzdan zayıf gösterir. Üstelik koyu renklerin kiloları gizleyeceği de unutulmamalıdır.  

Armut tipi vücuda sahip olanların, basenlerini gizleyecek kıyafetleri seçmeleri önerilmektedir. Bunun için üst kısmı vücudunuza oturan ve alt kısmı geniş olan elbiseleri seçebilirsiniz. Fakat dikdörtgen tipi olarak tanımlanan bir vücudunuz varsa, bunda da dikkatli olunmalı. Buna göre elbisenin alt kısmında uygulanan şık detaylar sizi şık ve güzel gösterecektir. Ayrıca omuzlarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. 

Toplam 564 ürün görüntüleniyor.
Yeni
%8
GİZAGİYİM - Kuşaklı Saten Abiye Koyu Yeşil
Yeni
%5
GİZAGİYİM - Omzu Taşlı Saten Abiye Saks
Yeni
%11
GİZAGİYİM - Piliseli Janjan Abiye İndigo
Yeni
%5
GİZAGİYİM - Omzu Taşlı Saten Abiye Kırmızı
Yeni
%8
GİZAGİYİM - Kuşaklı Saten Abiye Zümrüt
Yeni
%5
GİZAGİYİM - Omzu Taşlı Saten Abiye Zümrüt
Yeni
%5
GİZ AGİYİM - Çapraz Kuşaklı Abiye Mint
949,95 TL
999,95 TL
Yeni
%5
GİZ AGİYİM - Taşlı Organze Abiye Gül Kurusu
Toplam 564 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.